Zobacz pozostałe wpisy
Zarządcy nieruchomości podnoszą poprzeczkę firmom z sektora FM

Zarządcy nieruchomości podnoszą poprzeczkę firmom z sektora FM

13.11.2017

Dotychczas to właściciele i zarządcy nieruchomości zastanawiali się, jak ulepszyć usługi dostawców sektora FM. Teraz oczekują aby usługodawca był ten jeden krok przed rynkiem - mówi Tomasz Sałapata, dyrektor sprzedaży ds. technicznego utrzymania nieruchomości, Impel Tech Solutions.

 

- Właściciele i zarządcy nieruchomości wymagają obecnie od dostawców sektora FM, aby przejęli na siebie odpowiedzialność za nadążanie za nowinkami technicznymi na rynku, a z drugiej strony aby zintegrowali wszystkie usługi dotychczas świadczone na terenie danej nieruchomości  - mówi Tomasz Sałapata, dyrektor sprzedaży ds. technicznego utrzymania nieruchomości, Impel Tech Solutions.

Jak dodaje, kluczem do tego jest posiadanie własnych zasobów, które pozwolą na realizacje usług we własnym zakresie firmy, co ma wpływ na optymalizację bieżących i przyszłych procesów świadczonych na rynku.

 

źródlo: propertynews.pl (materiał zawiera wideo)

SKOMENTUJ
Publikacja komentarzy nastąpi w ciągu 24h od ich przesłania. Treści obraźliwe, nieprawdziwe, niezgodne z etykietą czy polskim prawem będą odrzucane.
KOMENTARZE (0)