Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
GRUPA IMPEL Więcej niż usługi

Impel jest największą w Polsce grupą firm specjalizujących się w outsourcingu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw.

 

Jesteśmy z Państwem już od ponad 25 lat i przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenia oraz kompetencje, dzięki którym oferujemy rozwiązania bezpośrednio przekładające się na wymierne korzyści dla naszych Klientów.

Impel nieruchomość

Rozwiązania outsourcingowe dla firm:

W ramach świadczonych usług oferujemy szeroki zakres rozwiązań outsourcingowych dla firm. Wśród nich znajdują się:

 

Obsługa nieruchomości

Jako doświadczona firma outsourcingowa zapewniamy wygodę i komfort użytkownikom nieruchomości, dbamy o czystość, niezawodność i sprawne funkcjonowanie obiektów oraz ich estetykę. Zajmujemy się również obsługą techniczną budynków.

 

Bezpieczeństwo

Zapewniamy niezbędną ochronę firmom, instytucjom oraz osobom prywatnym. Posiadamy Świadectwa Bezpieczeństwa Przemysłowego. Oferujemy zintegrowany pakiet usług bezpieczeństwa.

 

Outsourcing usług IT

Impel oferuje również szeroki zakres usług związanych ze wsparciem teleinformatycznym dla biznesu. Zajmujemy się m.in. wdrażaniem i utrzymywaniem systemów SAP. Oferujemy systemy, aplikacje i usług, które ułatwiają obsługę procesów w firmie.

Obsługa procesów biznesowych (BPO)

Posiadamy niezbędną wiedzę ekspercką i praktykę, które pozwalają nam zapewnić pełną obsługę firmy i jej pracowników w obszarach doradztwa biznesowego, zarządzania zasobami ludzkimi, księgowości i podatków.
 

Zarządzania usługami

Jako profesjonalna firma outsourcingowa dobieramy najbardziej efektywny pakiet usług w obszarze zarządzania nieruchomościami. Koordynujemy pracą wykonawców, optymalizujemy wydzielony obszar i proponujemy nowe rozwiązania.

 

To co robimy, to już nie tylko usługi – to dojrzałe partnerstwo w biznesie.

Strategia naszej firmy opiera się na dostarczaniu Klientom, w ramach outsourcingu usług, maksymalnego pakietu korzyści. Wdrażamy dedykowane rozwiązania uwzględniające specyficzne wymagania i indywidualne potrzeby. W procesie outsourcingu przejmujemy obszary wspierające podstawową działalność - bez względu na branżę.