Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS

26 maja 2017
Prezes Zarządu Impel SA na temat planów rozwojowych spółki
W nadchodzących kwartałach Impel skupi się nie na wzroście przychodów, ale na odbudowie marż. W obliczu rosnących kosztów pracy, na przełomie 2017/2018 spółka będzie ponownie renegocjowała z klientami ceny za [...]
15 maja 2017
Wiceprezes Impel SA w wywiadzie o sytuacji na rynku pracy
Bez wątpienia dzisiejszy rynek pracy jest rynkiem pracownika. Podaż jest wielokrotnie mniejsza od popytu. Pracodawcy konkurują. Tworzy to presję na płace, które w wielu sektorach rosną szybciej niż produktywność [...]
12 maja 2017
Wiceprezes IMPEL SA na IX Europejskim Kongresie Gospodarczym
Jakub Dzik, Wiceprezes Zarządu Impel SA wziął udział w panelu „Człowiek w centrum – gospodarka, rynek, praca” podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
05 maja 2017
Wiceprezes Impel SA w wywiadzie o zmianach na rynku pracy
Portal gospodarczy wnp.pl publikuje wywiad z Jakubem Dzikiem, wiceprezesem zarządu Impel SA, na temat aktualnej sytuacji na rynku pracy.
20 kwietnia 2017
Eksperci Impela na temat rynku pracy
Brak kandydatów o odpowiednich kwalifikacjach, a w niektórych sektorach brak rąk do pracy w ogóle – to wyzwania, przed którymi stają obecnie firmy w Polsce. Eksperci Impela podpowiadają pracodawcom, jak skutecznie [...]
04 kwietnia 2017
Dyrektor ds. zarządzania produkcją na temat innowacji w firmach sprzątających
Klienci, którzy chcą utrzymać czystość w swoich firmach, często potrzebują nietypowych i specjalistycznych usług. W ich realizacji pomagają innowacyjne urządzenia.
16 marca 2017
Prezes Grzegorz Dzik: Podniesienie minimalnej płacy korzystne dla segmentu usług
Rozmowa z Prezesem Zarządu Impel S.A. na temat szans na wprowadzenie nowych, bardziej zaawansowanych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych oraz zupełnie nowych produktów.
08 marca 2017
Ekspert ds. HR z Impel Business Solutions na temat roli HR-owców w zarządzaniu pracownikami
Dr Joanna Mesjasz, ekspert ds. HR z Impel Business Solutions, podkreśla, że nowoczesna organizacja to organizacja zorientowana procesowo i takich samych kompetencji poszukuje u kandydatów.
< 1 2 3 4 5 6 >