Zobacz pozostałe wpisy

Gdzie szukać życiowej energii? Na talerzu!

08.11.2018

Szybki tryb życia, kolejne deadliny, lista zadań „to do” i coraz mniej snu. Znasz to? Pamiętaj, że Twój organizm to nie fabryka do osiągania stawianych mu celów. Musisz o niego odpowiednio się zatroszczyć. 
Jak dostarczyć mu odpowiedniej dawki energii i zbilansowanego jedzenia? Mamy kilka propozycji i rad! Dla najbardziej zapracowanych polecamy catering! W naszym wydaniu to serwowanie czystego „zdrowia na talerzu”! Oszczędzasz czas, ale przede wszystkim jesteś pewien, że jesz zdrowe, zrobione ze świeżych składników jedzenie. Dla tych, którzy lubią gotować i lubią ciekawe eksperymenty w kuchni mamy propozycje, jak zdrowo gotować, co jest ważne i czego należy unikać. Z okazji Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania Impel Catering pokazuje jak w prosty sposób skomponować swój talerz zdrowia. Materiał został przygotowany w oparciu o koncepcję talerza zdrowia opracowaną przez naukowców z Harvard School of Public Health.

SKOMENTUJ
Publikacja komentarzy nastąpi w ciągu 24h od ich przesłania. Treści obraźliwe, nieprawdziwe, niezgodne z etykietą czy polskim prawem będą odrzucane.
KOMENTARZE (0)