Nowe usługi na czas walki z wirusem: dezynfekcja pomieszczeń - zamgławianie i ozonowanie; kontrola ruchu - pomiar temperatury tradycyjny i bezkontaktowy; uzupełnianie braków kadrowych - mobilne grupy wsparcia obsługi klientów; bezpieczna praca zdalna - monitorowanie stacji roboczych więcej... -- -- Przekazaliśmy 1000 szt. maseczek chirurgicznych Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Maseczki są szyte w naszej szwalni w Ruszowie.
Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Dezynfekcja zamgławianie - ozonowanie

Dezynfekcja pomieszczeń i powierzchni w otwartej przestrzeni

 

W czasie szerzącej się pandemii COVID-19 dezynfekcja naszego otoczenia stała się koniecznością, bo również od niej zależy bezpieczeństwo i zdrowie osób przebywających w danej przestrzeni. Rozwijająca się sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że profesjonalne i regularne odkażanie obiektów stało się standardem wymaganym przez ich użytkowników – klientów czy pracowników. Oferujemy pełny zakres usług dezynfekowania pomieszczeń, ich wyposażenia oraz powierzchni i sprzętów w otwartej przestrzeni. Podejmowane przez nas działania pozwalają na wyeliminowanie w dezynfekowanych miejscach wirusów, w tym SARS-CoV-2, a także bakterii czy grzybów.

 

Co zapewniamy

 

  • realizację usługi zgodnie z obowiązującymi normami
  • od wielu lat realizujemy dezynfekcję dla obiektów z branży szpitalnictwa
  • krótki czas reakcji i możliwość realizacji usługi na terenie całej Polski
  • skuteczność - dzięki zastosowanej technologii i atestowanym środkom o przebadanym działaniu wirusobójczym
  • profesjonalny dobór metody dezynfekcji i używanych środków - w zależności od potrzeb klienta oraz specyfiki i kubatury pomieszczeń

 

Zakres usług

 

Dezynfekcja pomieszczeń

Zamgławianie – powszechna i skuteczna metoda dezynfekcji polegająca na wprowadzeniu do pomieszczenia chemicznej substancji dezynfekującej w formie mgły. Dezynfekcji podlega całe pomieszczenie, wraz ze znajdującym się w nim wyposażeniem i powietrzem. Używane substancje dezynfekujące to przebadane środki biobójcze zatwierdzone przez Ministra Zdrowia, używane również w szpitalnictwie.

Ozonowanie – dezynfekcja uszczelnionych pomieszczeń z wykorzystaniem urządzeń generujących ozon, bez użycia środków chemicznych. Ozonowanie pozwala na dezynfekowanie pomieszczeń oraz znajdującego się z nich powietrza w obiektach użyteczności publicznej. Ze względu na toksyczność ozonu stosujemy niezbędne zabezpieczenia, w tym indywidualnie obliczany okres karencji zdezynfekowanego pomieszczenia, po którym jest ono zdatne do użytku.

 

Dezynfekcja powierzchni i wyposażenia pomieszczeń

Polega na manualnym myciu i dezynfekcji powierzchni oraz sprzętów. Obejmuje obiekty publiczne, a w nich pomieszczenia sanitarne, biurowe, powierzchnie komunikacyjne i inne.

 

Dezynfekcja w przestrzeni otwartej

Zapewnia bezpieczeństwo osobom przebywającym w obiektach publicznych znajdujących się w przestrzeni otwartej, np. przystanki, parkingi itp.

 

Kontakt

email: cc(dot)info(at)impel(dot)pl

tel: 800 190 911