Zobacz pozostałe wpisy
Orlen Flota Monitoring GPS najlepszym produktem flotowym 2017

Orlen Flota Monitoring GPS najlepszym produktem flotowym 2017

26.04.2017

Orlen Flota Monitoring GPS to efekt współpracy Impel Monitoring z PKN Orlen w ramach Programu Flota. Nagroda dla produktu została przyznana przez Magazyn Fleet w kategorii Telemetryka (GPS, Monitoring) głosami czytelników i ekspertów z branży flotowej.

 

PKN Orlen jako pierwszy na rynku udostępnił swoim klientom wygodny system kontroli pojazdu z opcją rozliczania wydatków na paliwo. Użytkownik usługi może w każdej chwili porównać parametry lokalizacji samochodu i stacji paliw, czasu oraz ilości zatankowanego paliwa. Główną zaletą tego produktu jest generowanie oszczędności w kosztach paliwowych, dzięki ograniczeniu ewentualnych nadużyć.

 

Dla zarządzających flotą samochodów jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, ponieważ zwalnia ich z obowiązku przygotowywania żmudnych porównań, gromadzenia danych z różnych systemów czy korzystania z dedykowanych programów.

 

Impel Monitoring jest wyłącznym Partnerem PKN Orlen w zakresie oferty Super GPS Flota.

Współtwórcom programu z Impel Monitoring gratulujemy!

SKOMENTUJ
Publikacja komentarzy nastąpi w ciągu 24h od ich przesłania. Treści obraźliwe, nieprawdziwe, niezgodne z etykietą czy polskim prawem będą odrzucane.
KOMENTARZE (0)