Zobacz pozostałe wpisy
Nadchodzi czas zintegrowanego FM

Nadchodzi czas zintegrowanego FM

06.11.2017

Ilość danych, która jest gromadzona w procesie zarządzania nieruchomością powinna być w umiejętny sposób wspierana narzędziami informatycznymi. Proces zintegrowanego FM będzie się ciągle rozwijał, spotykając jednak na swojej drodze bariery. - Spodziewamy się, że będzie to droga rewolucji, a nie ewolucji - mówi Radosław Dąbrowski, prezes Impel Tech Solutions.

 

- Żyjemy w świecie, gdzie mamy do czynienia z natłokiem informacji, dużą ilością danych do przetworzenia. Sami przechowujemy zdjęcia w chmurach, jeździmy samochodami, które maja rozbudowane systemy nawigacji, podpowiadają nam pewne czynności. To samo dotyczy zarządzania nieruchomością. Ilość danych, która jest gromadzona w procesie zarządzania powinna być w umiejętny sposób wspierana narzędziami informatycznymi. Właściciele nieruchomości powinni dostrzec ten kierunek i wykorzystać szanse, jakie oferuje zintegrowany FM - mówi Radosław Dąbrowski, prezes Impel Tech Solutions.

Jak dodaje, długofalowe działanie i partnerskie podejście w perspektywie czasu pozwoli zaoszczędzić budżety klientów. - Dzisiaj pewne czynności są wykonywane w sposób mechaniczny, powtarzalny i nie zawsze potrzebny. Ideą zintegrowane FM-u jest pokazanie tych czynności, które powinny być wykonywane w 100 procentach, tak by wartość nieruchomości, którą posiada w swoim portfelu właściciel nie obniżała się drastycznie - mówi Radosław Dąbrowski, prezes Impel Tech Solutions.

źródło: propertynews.pl (materiał zawiera wideo)

SKOMENTUJ
Publikacja komentarzy nastąpi w ciągu 24h od ich przesłania. Treści obraźliwe, nieprawdziwe, niezgodne z etykietą czy polskim prawem będą odrzucane.
KOMENTARZE (0)