Zobacz pozostałe wpisy
Klucz do sukcesu przedsiębiorstwa? Przekazanie części obowiązków doświadczonym specjalistom

Klucz do sukcesu przedsiębiorstwa? Przekazanie części obowiązków doświadczonym specjalistom

03.11.2017

Pracownicy są jednym z kluczowych elementów, od których zależy powodzenie firmy. Jednocześnie nawet 2/3 polskich przedsiębiorstw ma problem ze znalezieniem specjalistów. Zgłoszenie się do firm outsourcingowych, zwłaszcza w przypadku tak kluczowych aspektów, jak rachunkowość, podatki, zarządzanie dokumentacją i HR, wydaje się najlepszym rozwiązaniem.

 

Na sukces firmy składa się wiele czynników – m.in. innowacyjność, wizja, świetny lider, a nawet lokalizacja, konkurencja i sam rynek, ale to właśnie pracownicy są jego podwalinami. Bez ich doświadczenia i kwalifikacji nie ma mowy o rozwoju i stabilnej przyszłości całego biznesu. Co jednak zrobić, gdy trudno o ręce do pracy? Zdecydowana większość firm mierzy się z tym problemem, a szukanie dobrego pracownika w obliczu ciągłych zmian rynku pracy to ogromny wysiłek i coraz wyższe koszty (w ciągu ostatnich lat wzrosły one nawet o 40%). Profesjonalna firma zasługuje na profesjonalnych pracowników, których kompetencje będą do niej dopasowane – szczególnie jeśli chodzi o zarządzanie dokumentacją, rachunkowość, podatki oraz HR, który jest kluczowy w przypadku zatrudniania pracowników. Impel ma w swojej ofercie przeszło 350 specjalistów w tych obszarach, którzy są na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba ich zatrudniać na stałe – wystarczy outsourcing, który gwarantuje firmie wsparcie przeszkolonych i sprawdzonych specjalistów oraz oszczędność budżetu.

 

Wszystkie problematyczne i najbardziej odpowiedzialne aspekty prowadzenia biznesu zostają oddane w ręce profesjonalistów: dokumentacja kadr i płac, obsługa wynagrodzeń, opłacanie składek ZUS, przedzieranie się przez kilometry umów i dbanie o to, by zatrudniać w firmie utalentowanych i odpowiedzialnych ludzi. Dzięki takiemu wsparciu biznesowemu przedsiębiorstwa mogą skupić się na procesach, które są dla nich najważniejsze – np. wyznaczaniu kierunku rozwoju firmy i wdrażaniu innowacji. Grupa Impel wyróżnia się na tle innych dostawców outsourcingowych bogatym, 27-letnim doświadczeniem rynkowym, potencjałem osobowym i stosowaniem sprawdzonych rozwiązań oraz metodami pracy czerpanych z filozofii Lean Management, która zwiększa produktywność i wzmacnia konkurencyjność firmy.

 

Z dobrym zespołem i gronem specjalistów sukces jest tuż za rogiem, a konkurencję można zostawić daleko w tyle.

 

 

 

SKOMENTUJ
Publikacja komentarzy nastąpi w ciągu 24h od ich przesłania. Treści obraźliwe, nieprawdziwe, niezgodne z etykietą czy polskim prawem będą odrzucane.
KOMENTARZE (0)