Zobacz pozostałe wpisy
Impel nie boi się konkurencji

Impel nie boi się konkurencji

10.11.2017

Największym wyzwaniem w branży utrzymania czystości jest pozyskanie i utrzymanie odpowiednich pracowników. O tym jak Impel radzi sobie z tym wyzwaniem mówi Sylwester Pacyniak, dyrektor rozwoju, DC System Company Sp. z o.o. Sp. k., Grupa Impel.

 

- Z naszego doświadczenia wynika, że najważniejsze jest utrzymanie komfortu pracy pracowników biurowych, bo biuro to nie tylko miejsce pracy, ale i spotkań z klientami, a utrzymanie czystości w biurze to jeden z ważnych elementów zapewnienia komfortu w pracy - mówi Sylwester Pacyniak, dyrektor rozwoju, DC System.

Jak dodaje, największym wyzwaniem jest obecnie uzyskanie i utrzymanie odpowiednich pracowników. - Mamy coraz częściej do czynienia z odpływem pracowników z rynku utrzymania czystości. Naszą przewagą nad konkurencją jest to, że zapewniamy odpowiedni system szkoleń, dbamy też o zadowolenie z pracy - dodaje. Jak zapewnia o skuteczności realizowanej strategii świadczy pozycja firmy na rynku i opinie współpracujących firm.

 

źródło: propertynews.pl (materiał zawiera wideo)

SKOMENTUJ
Publikacja komentarzy nastąpi w ciągu 24h od ich przesłania. Treści obraźliwe, nieprawdziwe, niezgodne z etykietą czy polskim prawem będą odrzucane.
KOMENTARZE (0)