Nowe usługi na czas walki z wirusem: dezynfekcja pomieszczeń - zamgławianie i ozonowanie; kontrola ruchu - pomiar temperatury tradycyjny i bezkontaktowy; uzupełnianie braków kadrowych - mobilne grupy wsparcia obsługi klientów; bezpieczna praca zdalna - monitorowanie stacji roboczych więcej... -- -- Przekazaliśmy 1000 szt. maseczek chirurgicznych Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Maseczki są szyte w naszej szwalni w Ruszowie.
Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Pracownice Impela pomogły uratować życie gościa zoo

13 marca 2020

Jak ważna jest powszechna znajomość zasad pierwszej pomocy o tym przekonał się gość Zoo we Wrocławiu. W akcji ratunkowej brały udział ochroniarki z Grupy Impel.

Nasi pracownicy ochrony cyklicznie uczestniczą w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy, w tym obsługi sprzętu takiego jak AED. Dzięki temu wiedzą jak zachować się w nagłych sytuacjach zagrożenia życia. A taka miała miejsce we wrocławskim ogrodzie zoologicznym, gdzie dbamy o bezpieczeństwo. Zimna krew, opanowanie i umiejętność współpracy jaką wykazały nasze pracownice ochrony, panie Elżbieta i Aniela, są godne pozazdroszczenia. I za to im dziękujemy. Za pełne zaangażowanie w akcję ratunkową, której efektem jest życie człowieka. Paniom podziękowal również oficjalnie dyrektor Zoo Wrocław.

Zdarzenie miało miejsce 15 lutego. Dzięki szybkiej akcji opiekunów zwierząt, służb ochrony oraz ratownika medycznego, który był tam prywatnie, uratowano życie 50-letniemu mężczyźnie.
 

Więcej o akcji pisze portal TuWrocław