Nowe usługi na czas walki z wirusem: dezynfekcja pomieszczeń - zamgławianie i ozonowanie; kontrola ruchu - pomiar temperatury tradycyjny i bezkontaktowy; uzupełnianie braków kadrowych - mobilne grupy wsparcia obsługi klientów; bezpieczna praca zdalna - monitorowanie stacji roboczych więcej... -- -- Przekazaliśmy 1000 szt. maseczek chirurgicznych Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Maseczki są szyte w naszej szwalni w Ruszowie.
Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

Zobacz pozostałe wpisy

Ochraniamy Puchar Świata w Zakopanem

23 stycznia 2020

Jutro rozpoczynają się skoki narciarskie w Zakopanem w ramach Pucharu Świata. Grupa Impel zadba o bezpieczeństwo imprezy.

 

Skoki narciarskie to dyscyplina, która w naszym kraju cieszy się niesłabnącą popularnością. Do Zakopanego co roku przyjeżdża kilkadziesiąt tysięcy kibiców, również z zagranicy. To ogromne wyzwanie dla organizatorów i firm współpracujących przy organizacji tej jednej z największych imprez sportowych w Polsce. Ochrona wydarzenia została po raz kolejny powierzona Grupie Impel.

 

Zawody potrwają trzy dni. 24 stycznia rozpoczną się kwalifikacjami, a przez weekend rozegrają się główne konkursy, w sobotę drużynowy, a w niedzielę indywidualny. Na każdy z nich sprzedano ok. 22 tys. biletów.