Zobacz pozostałe wpisy

Meta Biegu Firmowego osiągnięta

22 maja 2018

7 tysięcy pracowników z ponad 400 dolnośląskich firm pobiegło w sobotę w firmowej sztafecie wokół Stadionu Olimpijskiego.

Grupę Impel reprezentowało łącznie sześć drużyn. Każda z nich pokonała łączny dystans 25 km. Najlepszy z naszych zespołów zajął w klasyfikacji generalnej 97 miejsce z czasem 01:51:05.

Drużynę Impel 3 tworzyli: Piotr Adamski, Marcin Mazankiewicz, Piotr Ryniewicz, Izabela Wojtasik i Andrzej Naskrętski.

Najlepszy czas indywidualny uzyskał Piotr Ryniewicz – 19 minut i 9 sekund.

Na dalszych pozycjach uplasowały się: Impel 5 (miejsce: 194) – 01:56:01, Impel 4 (miejsce: 268) – 01:58:48, Impel 1 (miejsce: 660) – 02:09:23, Impel 2 (miejsce: 668) – 02:09:41, ubezpieczaj.pl (miejsce: 1169) – 02:23:25.

Skład tegorocznych drużyn:

Impel 1 Dariusz Madej – dwie zmiany, Wioleta Hucuł, Aleksandra Bugowska, Jakub Rudnicki

Impel 2 Joanna Horyńska-Kozłowska, Michał Magnowski, Wojciech Rembikowski, Artur Janiak, Marcin Płonecki

Impel 3 Andrzej Naskrętski, Izabela Wojtasik, Marcin Mazankiewicz, Piotr Ryniewicz, Piotr Adamski

Impel 4 Wojciech Osmulski, Andrzej Szymczyk, Błażej Wojnicki, Bogusław Antoniszyn, Agata Bondarewicz

Impel 5 Aleksandra Iskrowicz, Tomasz Zimny, Przemysław Litwińczuk, Marcin Pamuła, Sebastian Jeliński

Ubezpieczaj.pl Dominika Bańcerowska, Karolina Kozorys, Marta Walendziak, Kamila Wyszniewska, Jacek Zdobylak

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy startu w imprezie. Przed nami jeszcze Bieg Firmowy w Warszawie, który odbędzie się 16 czerwca. W nim również wystartują pracownicy Grupy Impel.