Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel | informacje

30 sierpnia 2018
Impel Cash Solutions partnerem IV Kongresu Obsługi Gotówki 2018
We wtorek 4 września w hotelu Novotel Warszawa Lotnisko odbędzie się czwarta najważniejsza konferencja poświęcona gotówce w naszym kraju.
13 sierpnia 2018
Fałszywe faktury DC System sp. z o.o. Sp. komandytowa– uwaga na fałszywe maile!
Dotarły do nas informacje o mailach zawierających skany faktur za zrealizowane przez DC. System sp. z o.o. Sp. komandytowa usługi. Maile te wysyłane są bez wiedzy i zgody spółki i prawdopodobnie są czynem przestępczym [...]
03 sierpnia 2018
Impel chroni publiczność przed wojami z całej Europy
Na wyspie Wolin rozpoczął się 24. Festiwal Słowian i Wikingów. To jedna z największych, wczesnośredniowiecznych imprez w Europie, w której uczestniczy około 2500 osób z 30 krajów świata.
02 sierpnia 2018
7. Tour de Pologne Impela
W sobotę 4 sierpnia, razem z zawodnikami i kibicami staniemy na starcie 75. Tour de Pologne. Siódmy rok z rzędu będziemy dbać o bezpieczeństwo wszystkich uczestników największej imprezy kolarskiej w Polsce.
30 lipca 2018
Grupa Impel obsługuje najbezpieczniejszy stadion w Polsce
Niebawem rusza kolejny sezon piłkarskich rozgrywek. To dobry czas na podsumowanie ubiegłego. Polski Związek Piłki Nożnej opublikował raport dotyczący organizacji i bezpieczeństwa meczów. Stadion Wrocław okazał [...]
27 lipca 2018
Climbex czyści największą prasę hutniczą w Europie
Climbex od kilku lat współpracuje z Hutą Ostrowiec należącą do hiszpańskiej grupy CELSA i wspiera ją w utrzymaniu ciągłości procesów produkcyjnych.
20 lipca 2018
Lato – pora na kulturę
Letnie miesiące obfitują w imprezy kulturalne. Grupa Impel po raz kolejny jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu „Wieczory organowe u Bożej Opatrzności”.
16 lipca 2018
Impel chronił Miasto Dzieci w Świdnicy
Za nami piąta edycja Miasta Dzieci, projektu edukacyjnego dla dzieci ze Świdnicy i okolic, w który zaangażowani byli pracownicy Grupy Impel z oddziałów jeleniogórskiego i lubińskiego.
< 1 2 3 4 5 6 7 >