Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

02 maja 2019
11. Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach
Nowa Unia, młoda Unia. Wybieramy Europę. Tak brzmi hasło przewodnie tegorocznej edycji EKG i European Star-up Days. Grupa Impel jest partnerem tego wydarzenia.
26 kwietnia 2019
Impel wygrał przetarg na ochronę Stadionu Wrocław
Konsorcjum spółek z Grupy Impel wygrało przetarg na kompleksową usługę ochrony na Stadionie Wrocław. Impel zabezpiecza obiekt od samego początku jego istnienia, czyli od 2011 r.
15 kwietnia 2019
Climbex na konferencji naukowo-technicznej dla branży wod-kan
Na temat problemów branży wodno-kanalizacyjnej, ale też o możliwościach jej modernizacji i rozwoju wiele dyskutowano podczas konferencji „Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci Wod-Kan”.
12 kwietnia 2019
Muzyka i szczytny cel łączą największych
Grupa Impel, Amazon, Credit Agricole, Kruk SA i inni pojawią się na jednej scenie, tym razem muzycznej. Przed nami kolejna odsłona wspólnej artystycznej przygody biznesu i Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. [...]
08 kwietnia 2019
Impel Visual Solutions pracuje dla największych
Dobre wieści z Impel Visual Solutions, kolejne dwie duże realizacje zakończone: dla największego centrum wyprzedażowego na Śląsku – Silesia Outlet Gliwice oraz dla największej polskiej stacji paliw.
03 kwietnia 2019
Impel dywersyfikuje portfel usług i zwiększa zysk operacyjny
W 2018 roku Grupa Impel uzyskała przychody ze sprzedaży na poziomie 2,14 mld złotych. Wypracowany zysk operacyjny jest o ponad 21% większy od wyników Grupy w poprzednim roku obrotowym i wynosi 44,3 mln złotych.
25 marca 2019
Grzegorz Dzik przewodniczącym pierwszej Rady Uczelni PWr
Pod koniec lutego powołano historyczną, bo pierwszą w historii Politechniki Wrocławskiej, Radę Uczelni. To ciało doradcze, które zgodnie z założeniami Konstytucji dla Nauki ma sprofesjonalizować zarządzanie uczelniami [...]
15 marca 2019
II Kongres Innowacji – Przemysł 4.0 w praktyce.
Cyfrowa przestrzeń w cyfrowym świecie - panel rozwiązań rynkowych z udziałem naszego prelegenta Krzysztofa Wojciechowskiego, dyrektora ds. rozwoju obszaru biznesowego Industrial Services.
< 1 2 3 4 5 6 >