Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel | informacje

26 lutego 2019
O ochronie zdrowia z różnych perspektyw
Kongres Wyzwań Zdrowotnych to wyjątkowe wydarzenie na skalę europejską. 7 marca po raz czwarty do Katowic zjadą się przedstawiciele różnych środowisk, aby dyskutować o ochronie zdrowia. Grupa Impel jest partnerem [...]
25 lutego 2019
Grzegorz Dzik na Forum Zmieniamy Polski Przemysł
27 lutego o plusach i minusach polskiej gospodarki będą dyskutować w Warszawie czołowi polscy menedżerowie, biznesmeni, eksperci i politycy.
05 lutego 2019
Śląski Uniwersytet Medyczny dziękuje pracownikom ochrony z Grupy Impel
Dziekan Wydziału Lekarskiego ŚUM profesor Jan Zejda oficjalnie podziękował pracownikom Impel Facility Services za organizację skutecznej akcji przeciwpożarowej na terenie kampusu.
29 stycznia 2019
Dekontaminacja – lepiej i czyściej. Rusza nowatorski projekt
Climbex i Instytut Nafty i Gazu rozpoczynają prace nad ulepszeniem procesu dekontaminacji. Nad rozwiązaniem problemu pochylą się specjaliści z Climbeksu wspólnie z naukowcami z INiG. Będą pracować nad ograniczeniem [...]
21 stycznia 2019
Po raz ośmy byliśmy pod Wielką Krokwią
W ostatni weekend w Zakopanem odbyły się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Impel od ośmiu lat zabezpiecza tę niezwykle popularną imprezę sportową.
14 stycznia 2019
Znamy zdobywców Wektorów 2018
Nagrody Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej trafiły w ręce tych, którzy okazali się nie tylko pomysłowymi, ale i skutecznymi innowatorami polskiej gospodarki. Grupa Impel po raz kolejny partnerowała temu przedsi [...]
28 grudnia 2018
Rebranding Airbusa pod skrzydłami Impel Visual Solutions
Światowy potentat w przemyśle lotniczym „odchudza” swoje logo. Grupa Impel realizuje poszczególne elementy odświeżonej identyfikacji wizualnej.
20 grudnia 2018
Grupa Impel wspiera Świętego Mikołaja
Święty Mikołaj ma tyle rzeczy na głowie, że Ho! Ho! Ho! Zobaczcie, jak Grupa Impel wspomaga go w gorącym okresie przedświątecznym!
< 1 2 3 4 5 >