Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel | informacje

05 lutego 2019
Śląski Uniwersytet Medyczny dziękuje pracownikom ochrony z Grupy Impel
Dziekan Wydziału Lekarskiego ŚUM profesor Jan Zejda oficjalnie podziękował pracownikom Impel Facility Services za organizację skutecznej akcji przeciwpożarowej na terenie kampusu.
29 stycznia 2019
Dekontaminacja – lepiej i czyściej. Rusza nowatorski projekt
Climbex i Instytut Nafty i Gazu rozpoczynają prace nad ulepszeniem procesu dekontaminacji. Nad rozwiązaniem problemu pochylą się specjaliści z Climbeksu wspólnie z naukowcami z INiG. Będą pracować nad ograniczeniem [...]
21 stycznia 2019
Po raz ośmy byliśmy pod Wielką Krokwią
W ostatni weekend w Zakopanem odbyły się zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Impel od ośmiu lat zabezpiecza tę niezwykle popularną imprezę sportową.
14 stycznia 2019
Znamy zdobywców Wektorów 2018
Nagrody Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej trafiły w ręce tych, którzy okazali się nie tylko pomysłowymi, ale i skutecznymi innowatorami polskiej gospodarki. Grupa Impel po raz kolejny partnerowała temu przedsi [...]
28 grudnia 2018
Rebranding Airbusa pod skrzydłami Impel Visual Solutions
Światowy potentat w przemyśle lotniczym „odchudza” swoje logo. Grupa Impel realizuje poszczególne elementy odświeżonej identyfikacji wizualnej.
20 grudnia 2018
Grupa Impel wspiera Świętego Mikołaja
Święty Mikołaj ma tyle rzeczy na głowie, że Ho! Ho! Ho! Zobaczcie, jak Grupa Impel wspomaga go w gorącym okresie przedświątecznym!
17 grudnia 2018
Sanpro na International Christmas Evening
International Christmas Evening to cykliczna impreza organizowana przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą, Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową, Brytyjsko-Polską Izbę Handlową, Amerykańską Izbę Handlową [...]
11 grudnia 2018
Szlachetne działania w przewadze
W sobotę odbył się finał Szlachetnej paczki. Przewaga Bistro, warszawska restauracja prowadzona przez Impel Catering wsparła organizatorów z rejonu Legionowa.
1 2 3 4 >