Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

24 lutego 2020
Kolejna nagroda dla Prognosis
W minioną sobotę podczas uroczystej gali Włócznia Jaćwingów trafiła w ręce założycieli spółki Prognosis.
11 lutego 2020
Efektywność energetyczna dla małych i średnich przedsiębiorstw
Impel Tech Solutions otrzymało dofinansowanie na budowę systemu wspierającego efektywność energetyczną przedsiębiorstw sektora MŚP.
10 lutego 2020
Spotkanie branżowców w stolicy polskiej chemii
Podczas 26. edycji sympozjum naukowo-technicznego w Płocku Climbex S.A. włączyła się do dyskusji o najważniejszych problemach, wyzwaniach i przyszłości polskiej branży chemicznej.
07 lutego 2020
Grupa Impel Dobrym Duchem
Nasze zaangażowanie na rzecz integracji dzieci niepełnosprawnych zostało docenione. Otrzymaliśmy dyplom Dobrego Ducha Fundacji ProCuro.
06 lutego 2020
Drugie zawiadomienie akcjonariuszy
Drugie zawiadomienie akcjonariuszy o zamiarze połączenia: „Impel” Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu z Impel Agile Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu.
30 stycznia 2020
Zakopane 2020 pod ochroną Impela
To już dziewiąty konkurs Pucharu Świata w karierze Impela. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo kilkudziesięciu tysięcy kibiców skoków narciarskich podczas zawodów w Zakopanem.
23 stycznia 2020
Ochraniamy Puchar Świata w Zakopanem
Jutro rozpoczynają się skoki narciarskie w Zakopanem w ramach Pucharu Świata. Grupa Impel zadba o bezpieczeństwo imprezy.
22 stycznia 2020
Pierwsze zawiadomienie akcjonariuszy
Pierwsze zawiadomienie akcjonariuszy o zamiarze połączenia: „Impel” Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu z Impel Agile Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu.
1 2 3 4 >