Nowe usługi na czas walki z wirusem: dezynfekcja pomieszczeń - zamgławianie i ozonowanie; kontrola ruchu - pomiar temperatury tradycyjny i bezkontaktowy; uzupełnianie braków kadrowych - mobilne grupy wsparcia obsługi klientów; bezpieczna praca zdalna - monitorowanie stacji roboczych więcej... -- -- Przekazaliśmy 1000 szt. maseczek chirurgicznych Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Maseczki są szyte w naszej szwalni w Ruszowie.
Info: 800 190 911 / cc.info@impel.pl
znajdź w serwisie RSS
Grupa Impel Informacje

26 marca 2020
Pracownicy pracownikom - #ZobaczDoceńSzanuj
Z inicjatywy pracowników Grupy Impel ruszyła akcja #ZobaczDoceńSzanuj. To wyjątkowy gest solidarności z koleżankami i kolegami, którzy bezpośrednio walczą z epidemią.
20 marca 2020
Stan epidemii wymaga specjalnych rozwiązań
W trosce o naszych klientów wdrożyliśmy nowe produkty dostosowane do ich potrzeb na czas walki z epidemią.
13 marca 2020
Pracownice Impela pomogły uratować życie gościa zoo
Jak ważna jest powszechna znajomość zasad pierwszej pomocy o tym przekonał się gość Zoo we Wrocławiu. W akcji ratunkowej brały udział ochroniarki z Grupy Impel.
02 marca 2020
Konferencja Liderów Biznesu – Spójne Przywództwo
Jakich liderów dzisiaj potrzebujemy? Co znaczy być dobrym przywódcą? Na te pytanie postarają się odpowiedzieć uczestnicy spotkania Człowiek i technologia. W roli keynote speakera wystąpi Grzegorz Dzik, prezes Impela. [...]
24 lutego 2020
Kolejna nagroda dla Prognosis
W minioną sobotę podczas uroczystej gali Włócznia Jaćwingów trafiła w ręce założycieli spółki Prognosis.
11 lutego 2020
Efektywność energetyczna dla małych i średnich przedsiębiorstw
Impel Tech Solutions otrzymało dofinansowanie na budowę systemu wspierającego efektywność energetyczną przedsiębiorstw sektora MŚP.
10 lutego 2020
Spotkanie branżowców w stolicy polskiej chemii
Podczas 26. edycji sympozjum naukowo-technicznego w Płocku Climbex S.A. włączyła się do dyskusji o najważniejszych problemach, wyzwaniach i przyszłości polskiej branży chemicznej.
07 lutego 2020
Grupa Impel Dobrym Duchem
Nasze zaangażowanie na rzecz integracji dzieci niepełnosprawnych zostało docenione. Otrzymaliśmy dyplom Dobrego Ducha Fundacji ProCuro.
1 2 3 4 >