Aktualności

Zobacz pozostałe wpisy

Bieg Firmowy - trzecia edycja imprezy już za nami

18 maja 2015

W sobotę Stadion Olimpijski został oblężony przez 3,5 tysiąca zawodników z 200 firm, którzy wystartowali w charytatywnej sztafecie. Grupę Impel reprezentowało 10 czteroosobowych drużyn – każdy z biegaczy miał do pokonania 5 km.

W rywalizacji wzięły udział m.in. firmy: Kruk, Volvo, LG Electronics, czy HP. Trasa biegowa prowadziła przez okolice Morskiego Oka, nasi zwodnicy dali z siebie wszystko, a atmosfera była naprawdę wspaniała. Pogoda dopisała i wydarzenie zamieniło się w firmowo rodzinny piknik na świeżym powietrzu. Dla wszystkich startujących w biegu przygotowano wspólną rozgrzewkę w rytm muzyki, a po zakończonym biegu – darmowy masaż.

Choć nie wyniki sportowe były najważniejsze, tylko pomoc dzieciom, warto wspomnieć, że jeden z naszych zawodników – Pan Jarosław Smutek zajął w biegu indywidualnym 81 miejsce z czasem 19:05,25, zaraz za nim uplasował się Marek Piotrowski i Filip Rybacki. Najlepszą drużyną, która znalazła się w rankingu na 218 pozycji była drużyna Impel 7, której kapitanem była Pani Kasia Awierianow. Wszystkim, którzy wzięli udział gratulujemy i już czekamy na kolejną edycję.

W tym roku zaangażowaliśmy się w organizację biegu także jako srebrny sponsor,  zadbaliśmy również o bezpieczeństwo uczestników imprezy.