Obszary działalności Grupy Impel

FACILITY MANAGEMENT
W zarządzaniu nieruchomościami liczą się funkcjonalność i estetyka budynku oraz bezpieczeństwo i wygoda użytkownika. Od kilkudziesięciu lat zapewniamy je poprzez kompleksową obsługę obiektów.

OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI

BEZPIECZEŃSTWO

DIGITAL SERVICES & BUSINESS PROCESS OUTSOURCING
Reagujemy na potrzeby współczesnego rynku łącząc wieloletnie doświadczenie z innowacyjnymi technologiami. Naszym partnerom dostarczamy specjalistów z kluczowych dla nich obszarów oraz dedukujemy im najnowsze rozwiązania IT.

OBSŁUGA PROCESÓW BIZNESOWYCH I IT

INDUSTRIAL SERVICES
Efektywne wsparcie przemysłu to połączenie zaawansowanej technologii, sprawnej diagnozy i szybkiego reagowania na niepożądane sytuacje. Naszym klientom zapewniamy bezawaryjne utrzymanie procesu produkcji oraz bezpieczeństwo pracy w obiektach.

USŁUGI DLA PRZEMYSŁU

Aktualności

Starsze aktualności
09 października 2017
Impel na Forum Rynku Zdrowia 2017
W dniach 23-24 października w Warszawie odbędzie się XIII Forum Rynku Zdrowia – jedna z najbardziej istotnych debat publicznych o systemie ochrony zdrowia w Polsce. Grupa Impel jest partnerem tego prestiżowego wydarzenia.
04 października 2017
Impel partnerem Koncertu Muzyki Wiedeńskiej
28 września Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu gościło melomanów na Koncercie Muzyki Wiedeńskiej. Impel był partnerem tego uroczystego wydarzenia.
09 października 2017
Wiceprezes Impel Synergies na temat sytuacji na rynku Facility Managment
Daniel Kwiatowski, Wiceprezes Zarządu Impel Synergies wziął udział w panelu „Facility management – to już standard. Rachunek zysków i strat” zorganizowanym podczas Property Forum 2017.
To co robimy, to już nie tylko usługi - to dojrzałe partnerstwo w biznesie.
60 000
współpracowników
7 200
klientów
2,0 mld
przychodów

Wspieramy wartościowe inicjatywy